ما را دنبال کنید...

تماس با ما

ما را دنبال کنید
شماره تماس :09033095717
پیام بفرستید
ادبیات برای زندگی
ثبت نام

ثبت نام کاربر

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.
پنجره‌ای به دنیای واژه و سخن

تماس با ما

ما را دنبال کنید
تماس بگیرید
پیام بفرستید

درباره ما

آکادمی بامداد گروهی است برآمده از پژوهشگران و متخصصان در گرایش‌های گوناگون رشته‌‌ی زبان و ادبیات فارسی (گرایش محض، گرایش حماسی، گرایش عرفانی، گرایش ادبیات کودک و نوجوان، گرایش ادبیات معاصر، گرایش آموزش زبان فارسی به غیر فارسی‌زبانان و گرایش‌های تلفیقی با ادبیات مانند مطالعات جامعه‌شناختی و روان‌شناسی و زنان)
همچنین گروهی از کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت و نیز فعالان صنعت با ایشان همکاری می کنند.

اکنون فعالیت‌های آکادمی بامداد در سه رسته (دپارتمان) است :

مدرسۀ فارسی :
در بخش مدرسه فارسی می کوشد تا ضمن آفریدن محتوای فرهنگی وآموزشی در گستره یاد شده ، با برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی ، برگزاری رویدادها و همایش‌های مرتبط و پذیرش پروژه های مرتبط مانند ویراستاری ، ترجمه ، مشاوره مقاله و… ، همراه و یاریگر فارسی‌زبانان و فارسی‌دوستان سراسر گیتی باشد.
مدرسۀ فارسی برنامه ای را سامان می‌دهد برای آموزش فارسی به علاقه‌مندان این زبان در سراسر دنیا و نیز ایرانیان خارج از کشور که کارشناسان گروه محتوای تولیدی و پیشنهادی و نیز دوره‌های آموزشی خود را از این رهگذر در اختیار این دوستان می گذارند.

آوازه:
در بخش آوازه راه‌حل‌های جامع برندسازی و رشد برند را با رویکردی فرهنگی و اجتماعی برای کسب‌وکار شما آماده و اجرا می نماید.

مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR):
در این بخش راه‌حل‌ها و پیشنهادهای حوزه CSR برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، کارخانجات به ویژه فعالان بخش صنعت ارائه و اجرا می‌شود.

معرفی اعضا و همکاران

فهیمه حسین‌زاده
فهیمه حسین‌زاده دبیر
دانش‌آموخته‌ی زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه فردوسی مشهد، گرایش ادبیات محض، متخصص ادبیات عامیانه و ادبیات معاصر و مطالعات زنان.
حامد مهراد
حامد مهراد قايم مقام دبیر
دکترای زبان و ادبیات فارسی، گرایش حماسی، دانشگاه فردوسی. مدرس دانشگاه. معاون پژوهشی و پژوهشگر قطب علمی فردوسی و شاهنامه. عضو مجمع عمومی مؤسسهٔ خردسرای فردوسی. عضو شورای سیاست‌گذاری انجمن ایران‌شناسی، شعبهٔ خراسان ناظر فنی جشنوارهٔ خوارزمی. مدیر شاخهٔ ادبی پژوهش‌‌سرای رازی. مدیر گروه آموزشی زبان و ادبیات فارسی شهرستان طرقبه_شاندیز. عضو هیئت تحریریهٔ فصلنامهٔ علمی_تخصصی پاژ. عضو هیئت تحریریهٔ فصلنامهٔ علمی_تخصصی گنج کهن.
ریحانه برادران
ریحانه برادران
کارشناس ارشد ادبیات، مدرس زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در دانشگاه علوم تحقیقات حوزه مطالعاتی : ادبیات داستانی و داستان‌نویسی
مرسده اسلامی
مرسده اسلامی
دانشجوی دکترای زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه فردوسی مشهد، گرایش ادبیات حماسی، مدرس برگزیده آموزشی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فردوسی مشهد، شاهنامه پژوه، متخصص متون کلاسیک تاریخی-ادبی فارسی، شاعر و نویسنده.
زهرا سالاری
زهرا سالاری
کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی کارشناس نشریات دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد حوزۀ مطالعاتی: شعر لهجه و ادبیات عامه