ما را دنبال کنید...

تماس با ما

ما را دنبال کنید
شماره تماس :09033095717
پیام بفرستید
ادبیات برای زندگی
ثبت نام

ثبت نام کاربر

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and Terms of Service apply.
پنجره‌ای به دنیای واژه و سخن

تماس با ما

ما را دنبال کنید
تماس بگیرید
پیام بفرستید

سفارش پروژه

گزارش نویسی
تولید محتوا
پروژه پژوهشی

گروه بامداد با بهره‌گیری از پژوهشگران و متخصصان در انواع گرایش‌های رشته‌‌ی زبان و ادبیات فارسی (گرایش محض، گرایش حماسی، گرایش عرفانی، گرایش ادبیات کودک و نوجوان، گرایش ادبیات معاصر، گرایش آموزش زبان فارسی به غیر فارسی‌زبانان و گرایش‌های تلفیقی با ادبیات مانند مطالعات جامعه‌شناختی و روان‌شناسی و زنان) پذیرای انواع پروژه‌های شماست.

مشاوره پروژه: بامداد می‌تواند در کنار مشاوران رسمی دانشگاهی شما، مشاور علمی شما در مسیر تحصیل و تحقیق باشد و این راه را برای شما هموار، پویا و کاراتر بنماید.
مشاوره برای یافتن موضوع پژوهش طبق علاقه و تخصص شما، آموزش روش تحقیق و مطالعه و مرجع‌پژوهشی و مرجع‌نویسی و سایر ملزومات نگارش یک پژوهش علمی، تخصص ماست.

پروژه پژوهشی : نهادها وتمامی اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه های یادشده می توانند پروژه های خود را به ما بسپرند.

گزارش نویسی:

ویراستاری: ویراستاری حرفه‌ای تمام متنها مانند کتاب، نشریه، مقاله، سایت و شبکه های اجتماعی توسط ویراستاران با سابقه انجام می شود ( برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه ویراستاری مراجعه نمایید. )

تولید محتوا: تیم متخصص بامداد درقالبهای ویدیو، کتاب صوتی، پادکست، نشریه، سایت و متن می‌تواند محتوای مورد نظر شما را تهیه، ویراستاری و تدوین نماید.


روش کار ساده است با انتخاب دسته‌بندی مورد نظر و تکمیل فرم زیر، تیکت سفارش را تکمیل کنید. کارشناس گروه از همین راه با شما در ارتباط خواهد بود.